sreda, 25. december 2013

Čas za darila

Do današnjega dne smo večino decembrskih daril že odvili, božična mrzlica je za nami in pred nami je le še 6 dni v letu 2013 :) 



Zato sem morala tudi jaz končati z ustvarjanjem novoletnih vizitk in voščilnic, da smo pravočasno zavili vsa darila in jih razdelili ter odposlali voščilnice z lepimi željami za novo leto. 

Zadnje arhitekturne vizitke so spet malce drugačnega izgleda, a ker so majhne, so bile priročne za pripenjanje k že zavitim darilom:



  



K darilom smo jih nato pripeli s preprosto leseno ščipalko, ki zna biti zelo uporabna in tudi dobro izgleda ob preprosto zavitih darilih: 




Tudi zadnje novoletne voščilnice so malce drugačne od prejšnjih, naredila pa sem tudi več med seboj podobnih, ker mi je bila všeč rdeče-zlato-srebrna kombinacija z lepim belim papirjem z zlatim vzorcem.













Želim vam lep preostanek praznikov!





Ni komentarjev:

Objavite komentar