Do današnjega dne smo večino decembrskih daril že odvili, božična mrzlica je za nami in pred nami je le še 6 dni v letu 2013 :)
Zato sem morala tudi jaz končati z ustvarjanjem novoletnih vizitk in voščilnic, da smo pravočasno zavili vsa darila in jih razdelili ter odposlali voščilnice z lepimi željami za novo leto.
Zadnje arhitekturne vizitke so spet malce drugačnega izgleda, a ker so majhne, so bile priročne za pripenjanje k že zavitim darilom:
Tudi zadnje novoletne voščilnice so malce drugačne od prejšnjih, naredila pa sem tudi več med seboj podobnih, ker mi je bila všeč rdeče-zlato-srebrna kombinacija z lepim belim papirjem z zlatim vzorcem.
Želim vam lep preostanek praznikov!



















Ni komentarjev:
Objavite komentar