Art is the only way to run away without leaving home.
Zgornji citat dobro opiše moje nenadno željo po ustvarjanju. Trenutno je moja glava polna najrazličnejših misli in idej za ustvarjanje, tako da bom potrebovala kar nekaj časa, da vse skupaj lepo "popredalčkam". Zdi se mi, da ustvarjanje prinese velik nered (v glavi in na mizi), ki pa ti pomaga, da pozabiš na vse ostalo okoli tebe. In res: ko se usedem za mizo in začnem z izrezovanjem, lepljenjem, barvanjem oblikovanjem, mi čas mine en, dva, tri, obenem pa mi ta čas prinese tudi dobro voljo, ki mi je v teh časih ponavadi kar primanjkuje. Ustvarjanje te odnese v popolnoma drug svet, na katerem si sam krojiš svoje oblike, vzorce in barve.
Vedno sem rada risala in barvala, v osnovni šoli sem poleti skupaj s prijateljicami hodila na likovne delavnice, na srednji šoli so bili moji zvezki vedno urejeni z barvastimi naslovi, nazadnje pa sem se v zadnjem letniku gimnazije celo pripravljala na sprejemni izpit Fakultete za arhitekturo. Sprejemni izpit sem naredila, a je bilo skupaj z maturo točk za redni študij premalo, zato sem arhitekturo opustila. Nikoli pa me to področje ni prenehalo zanimati, da smo si na jasnem. Ker me zanima veliko različnih stvari, sem ob študiju na popolnoma drugem področju risanje in ustvarjanje zanemarila. Občasno sem le sem in tja ustvarila kakšno rojstnodnevno čestitko ali pa voščilnico za novo leto.
Letos pa sem se novoletnih voščilnic lotila malo prej kot ponavadi, zato sem že nakupila material in začela z ustvarjanem, da malo zvadim in morda v tem času naredim kakšno res dobro voščilnico. Odločila pa sem se, da moje ustvarjanje delim z vami. Začela bom z novoletnimi vošćilnicami, v nadaljevanju pa... se pustim(o) presenetiti ;) Upam, da vam bo všeč.
Prve tri letošnje novoletne voščilnice so sicer še zelo začetniške, a se vseeno postavijo na ogled:
Do naslednjič... ;)



i like :))
OdgovoriIzbrišioo lepo :)
OdgovoriIzbriši